20 września, 2023

Smile Bar

Blog

Leżaki basenowe drewniane – wyposażenie nie tylko na basen

Relaks na świeżym powietrzu? Jeśli lubimy odpoczywać w ten sposób nad basenem lub we własnym ogrodzie, warto przyjrzeć się bliżej ofercie drewnianych leżaków basenowych. Takie zakupy wybierają nie tylko osoby prywatne, ale również podmioty, specjalizujące się w działalności turystyczno-usługowej.

 

Czego możemy oczekiwać od nowoczesnych drewnianych leżaków basenowych?

Jedną z ważnych cech produktu jest możliwość regulacji. Żeby taki mebel miał uniwersalne zastosowanie, musi dopasowywać się do aktualnych potrzeb użytkownika lub użytkowniczki. Ustawienie oparcia można więc dowolnie zmieniać, co pozwala komfortowo usiąść, przybrać pozycję półleżącą lub położyć się na płasko.

Tak jak w przypadku każdego wyposażenia, stosowanego na zewnątrz, tak i tutaj bardzo istotne jest to, żeby mebel wyróżniał się odpornością na warunki pogodowe. W miejscach takich jak hotelowe baseny, znaczenie ma również łatwy transport. To znacznie ułatwi pracę obsłudze hotelu.

 

Leżak basenowy

 

Drewno – solidny budulec leżaków basenowych

Na rynku coraz częściej spotkamy się z nowoczesnymi leżakami z aluminium i polipropylenu, wzmocnionego włóknem szklanym. Meble tego typu prezentują się nowocześnie, są lekkie i niezwykle wytrzymałe. Warto pamiętać jednak o zaletach klasycznego surowca. Drewniane meble są niezwykle uniwersalnym wyposażeniem. Taki leżak bez problemu dopasujemy do każdej przestrzeni. Sprawdzi się więc:

  • w hotelach, kurortach, na plażach;
  • w prywatnych domach;
  • wszędzie tam, gdzie oczekujemy solidnego, wytrzymałego mebla ogrodowego.

 

Jak wybrać odpowiedni drewniany leżak basenowy?

W takich miejscach jak Hagea znajdziemy wiele rodzajów wariantów leżaków, zarówno tych drewnianych, jak i tych wykonanych z polipropylenu. Podczas każdych zakupów dobrze będzie sprawdzić takie informacje jak waga produktu oraz maksymalne obciążenie. Jeśli poszukujemy wersji o zwiększonej mobilności, warto poznać bliżej modele z kółkami. Jeśli zamiast leżaka basenowego leżakowego, decydujemy się na wariant z tworzywa sztucznego, dokładnie zapoznajmy się z materiałem. Ważne jest m.in. to, żeby tkanina, wypełniająca ramę, była odpowiednio elastyczna, oddychająca i wytrzymała.

Leżaki basenowe drewniane i plastikowe – zapraszamy do firmy: Hagea