5 marca, 2024

Smile Bar

Blog

Szkolenia z komunikacji

Szkolenia z komunikacji

To, w jaki sposób komunikujemy się z otoczeniem, wpływa na interpretację naszych działań i motywów, które nami kierują. Szczególnie mocno widać to w relacjach z mediami (media relations). Skuteczne porozumiewanie się z odbiorcami, przemyślane kreowanie własnego wizerunku, prezentowanie marki we właściwym kontekście – takie umiejętności przychodzą z czasem.

Nierzadko nabycie tego typu kompetencji okupione jest licznymi błędami. Nasi Klienci i Klientki, zamiast metody prób i błędów, mogą wybrać jasne przemyślane działania. Aby przybliżyć Państwu najważniejsze zagadnienia tej materii, proponujemy dostosowane do konkretnych potrzeb szkolenia z komunikacji.

mężczyzna za stołem

Co proponujemy w ramach szkolenia z komunikacji?

Kompleksowo podchodzimy do tematu. W ramach naszego wsparcia oferujemy m.in.:

  • ustalenie priorytetowych przekazów w kontekście grup docelowych;
  • consulting wizerunkowy;
  • trening medialny;
  • warsztaty z kreacji treści do mediów społecznościowych;

 

Nasi Klienci zdobywają umiejętność komunikowania się w świadomy i przemyślany sposób. Chcemy wyposażyć Państwa w narzędzia, które doskonale będą odpowiadać konkretnym celom biznesowym i realizować określoną strategię komunikacji.

 

Szkolenia medialne – pomoc doświadczonych ekspertów

Nasz zespół ma doświadczenie w prowadzeniu komunikacji na rzecz rozmaitych organizacji: firm, fundacji, izb, stowarzyszen. Obsługujemy klientów działających w różnych branżach, bo efektywna komunikacja, wspierająca cele firmy, potrzebna jest każdemu i wszędzie. Rezultaty, które osiągamy, to dowód na to, że nad skutecznością w przekazywaniu treści da się pracować.

Swoboda wypowiadania się, kontrola stresu, jasne formułowanie przekazu – to wszystko wyraźnie zwiększy Państwa wiarygodność w oczach odbiorców i pozytywnie wpłynie na kreowanie wizerunku marki.

Z przyjemnością dowiemy się, jak możemy Państwu pomóc, odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszymi usługami i przybliżymy, jak dokładnie działamy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami i ekspertkami z Poznania.